Niečo o nás

 

          Už ako dieťa som milovala anjelov. A môj život je skutočne úžasný a jedinečný. Ako školkárka som vyskočila doma z okna a žiadna modrina a odrenina, čuduj sa svete. Tak roky ubiehali a v období 32 - 33. roku života som mala klinický zážitok. Ten, kto to prežil, vie o čom hovorím. Slová nestačia popísať tu nádheru. A ak sa mám priznať, ani neviem nájsť tie správne slová. To, čo má napadá, je láska, pokoj, harmónia. Odvtedy vidím a komunikujem s duchovným svetom aj so zosnulými. Bránila som sa tomu, verte mi, dlho. A čim dlhšie som sa zamestnávala a nevenovala sa tejto činnosti, tie pozemské situácie u mňa boli rôzné. Pracovala som väčšinou, kde bol kontakt s ľuďmi. Diali sa rôzne situácie. Až sa stali tri následovné situácie. Do predajne v Bratislave, kde som pracovala prišla milá pani doktorka a povedala mi nasledovné slová: Prišla som vám povedať, aby ste sa venovali práci s anjelmi. Čo s tým urobíte je na vás. Mám vám odovzdať odkaz. No pozrela som na ňu, že oči mi išli vyskočiť z jamiek a ústa boli otvorené ešte asi pol hodinu po jej odchode. O pár dní na to, prišiel kňaz do predajne. Bola tam našťastie v tej dobe aj moja dcéra a povedal: Prišiel som vám dať požehnanie, robte to, čo vám je Bohom dané. Nechápavo sme sa s dcérkou na seba pozreli a ako prišiel, tak aj odišiel. A opäť mi zostal ten výraz a otvorené ústa. Nop a do tretice, keď som bola v práci a precenila svoje sily, tak som si roztrhla šlachy a to bol koniec kariery predavačky. Hoci sa ľudia ku mne hlásili, posielala som ich inam, dokonca som si želala, aby som nerozprávala, aby som nedávala odkazy. A verte splnilo sa mi to. Aby som si to užila. Trvalo to 40 dní, čo som nerozprávala. No dnes so už konečne pochopila. Všetko dávam do Božích rúk a začínam písať novú etapu života. Juraj bol neveriaci Tomáš. Mal radšej film Winettu, ako vieru v Boha. No ako sme sa spoznali, začali sme spolu žiť. Komunikovali sme viac o vesmíre, o duchovnom svete. Začali sme viac objavovať spoločné záujmy. A on, racionálny typ, učiteľ, riaditeľ, čuduj sa svete. Teraz sa venuje diagnostike a jeho veľkou záľubou, do ktorej dáva obrovskú lásku sú bylinky a ich spracovanie. Tak toľko o nás. Ďakujeme vám, že ste sa dostali až sem na koniec, o tom, kto sme.

S láskou tatiana a a juraj.

 

         


 

 

 Ahojte priatelia,

ktorí ste zavítali na našu webovú stránku. Znamená to, že máme niečo spoločné. Každý má svoju životnú cestu, na ktorej sa môže o nás oprieť, i keď kráčať po nej musí sám. Tu je uvedených niekoľko foriem, ktoré mu môžu poslúžiť ako barlička na jeho životnej ceste.

- poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu,

- energetická masáž  tela,  

-  terapia energiami vyšších síl svetla a Božej lásky,

- práca na samom sebe,

- organizovanie stretnutí.

 

Niekedy život plynie ako krásna melódia, niekedy ako ťažký boj, ale nikdy nezabúdaj, že je len jeden a je tvoj. Nech Vaše kroky stále sprevádza Boh otec všemohúci, nech Vám jeho svetlo stále na cestu svieti.

S láskou tatiana a a juraj.