Iní archanjeli

Archanjel Haniel

(Onoel, Hanael, Anael, Aniel, Haniel)

„Ten, ktorý vidí boha“
alebo „Sláva (Milosť) Božia“

 

Farba

: Modravobiela


 

V čom pomáha:

  • s mesačnými energiami

  • evolúciou, tvorením

  • s liečivými schopnosťami

  • zodpovednosť za seba samého

  • psychické schopnosti, jasnovidenie, spiritualita

  • svetelná práca teraz vo veku Vodnára

  • sprístupňuje potlačené pocity

  • priateľstvo, láska

  • liečivé rituály

 

   Archanjel Haniel má veľmi zvláštne poslanie práve v týchto časoch, pretože má na starosti prechod ľudstva a celej Zeme do práve prebiehajúceho veku Vodnára. Pomáha nielen v prechode do tohto času, ale aj k posunu celej Zeme a civilizácie do započatého nového procesu postúpenia k vyšším dokonalostiam. Vnáša do našich životov vedomie harmónie, inšpirácie a krásy. Jeho energia je tvorivá, hlavne mnohotvárna vo svojej materializácii. Táto energia oslovuje hlavne takých, ktorí žili kedysi v Atlantíde, z toho dôvodu, že ju práve tento archanjel oživuje. Pomáha prečisťovať Ducha, napomáha tvoriť všetko nové. Je to energia mesačnej bohyne, kľudná, citová, umelecká, trpezlivá, éterická, mystická. Učí nás porozumeniu, vzájomným vzťahom, prepojenosti všetkých vecí s vesmírom, pretože každá myšlienka, každý čin ktoréhokoľvek jednotlivca ovplyvňuje celé ľudstvo práve kvôli tomu, že sme prepojení navzájom, sme jedno. Pomáha nám pochopiť, že naše myšlienky sa uskutočňujú v hmote a prijímajú tvar, učí nás prijať za toto zodpovednosť ( čo si zaseješ, to si aj zožneš, na čo myslíš, to si pritiahneš alebo vytvoríš, je to vždy tvoje dielo).

   Jeho meno sa tiež spája z Enochom, ktorého odviedol do duchovnej ríše, kde sa z neho stal Archanjel Metatrón. Taktiež jeho dvojča proroka Eliáša, z ktorého sa stal Archanjel Sandalfón. Bol jedným z archanjelov, ktorí pomáhali skupine mužov pracujúcich s astrológiou, astronómiou, mesačnými energiami, pomáhali liečiť a veštiť v starovekom Babylone. Haniel bol vraj veľmi krásna žena. On symbolizuje krásu priateľstva a radosti. Jedným z jeho symbolov je ruža, ktorá symbolizuje duchovný rast, lásku a krásu. Ostatné symboly – pochodeň, zrkadlo, jednorožec, holubica. Je majstrom v dávaní lekcií z polarity, duality a synchronizácie priateľov, milovníkov. Vedie nás k čistote duše, pomáha vidieť pravdu a realitu v našich srdciach, ukazuje nám skutočnú pravdu. Ak začneme akceptovať naše skutočné hodnoty v nás, potom nás bude viesť cestou vo svetle pravdy. Taktiež nám pomáha pri príprave prírodných liečiv, ktoré sú v určitom slede pod vplyvom mesiaca.

   Privolajte si Archanjela Haniela kedykoľvek máte pred sebou dôležité povinnosti. Dodá nášmu životu krásu, súlad. Lieči problémy ženskej periódy. Pomáha zmeniť neplodné v plodné, posilní a podporí hojenie a dobrý zdravotný stav. Pomôže vám zlepšiť psychickú mystickú energiu. Poproste, aby vám pomohol rozvíjať vašu schopnosť využívať energiu mesiaca, ktorý má veľký vplyv na nás a všetko dianie okolo nás. Často sa s ním rozprávajte. Vie byť všade tam, kde ho niekto potrebuje, pretože ho neobmedzuje ani čas ani priestor. Dokáže súčasne pomáhať viac ľudom naraz. Ak ho potrebujete, tak si stačí naňho pomyslieť alebo ho zavolať. Potom už iba treba povedať, čo od neho potrebujete. Pomáha nám pri dôležitých povinnostiach, ktoré vyžadujú vynikajúci výkon, šarm. Opakovanými apelmi sa môžete zbaviť zlých zlozvykov, ktoré narušujú vašu duševnú rovnováhu a radosť zo života.

Dantecharlie.


 

Archanjel Jeremiel

,,Boží súcit, milosť“ motivuje a angažuje v duchovnej službe, učí božskej múdrosti. Pomáha s prorockými víziami. Učí nájsť vnútorný pokoj. Podporí vás na ceste duchovnom a pri plnení si životnej úlohy. Uzdravuje emócie a pomáha nám, aby sme vedeli odpustiť a naplánovať si pozitívne životné zmeny.

 Každý z nás má svoju životnú cestu po ktorej kráča. Na ceste životom sú situácie, ktoré nás niekedy položia na kolená. Kde nabrať silu znovu vstať, ale vstať silnejší ako keď padnete? Určite je medzi vami mnoho takých čo boli na tých kolenách, čo vám dalo silu vstať? Archanjel Jeremiel bol pri vás a bude aj v budúcnosti, len ho poproste. ,,Krásny je deň keď máš cieľ, roztvor svoju náruč pre každého kto bude potrebovať tvoje objatie. Vrúcne objatie je ako balzam na ranu. Polož svoje rukyna hlavy svojich detí nech cítia, že ste pri nich, že ste ich oporou. Láska je prvoradá vo všetkých smeroch života. Udeľte   milosť aj tým, ktorí vám neprajú. Liečitelia volajte ma, keď cítite, že srdce je zatvrdnuté. Rozpustím bloky a nájdem dôvod prečo ísť ďalej.“

 

Archaniel Muriel

Láska, radosť, povznesenie a bezstarostnosť. Otvára bránu v srdečnej čakre. Pomáha prekonať vnútorné  obmedzenie a učí rešpektovať neexistujúce hranice. Zaučí do tajov čerpania energie z prírody, hlavne rastlín a kryštálov. Navodzuje odpustenie a posolstvo snov. Keď pustíme lásku do svojho srdca začnú sa diať zázraky. Archanjel Muriel očisťuje od všetkej negativity.

 Prineste si biele kvety a obklopte sa nimi, zapáľte sviečky, bielu a ružovú a zavolajte Archanjela Muriela príde, ale vo vašom srdci nech je hlboká túžba a nádej, tieto dve musia kráčať spolu, vtedy naše snahy majú význam. Túžba nech je energiou, ktorá poháňa a nádej nech je prístavom, kam dôjdeš. Vôľa človeka musí prekonať cestu napredovania, len vtedy duša rastie. Smútok neprináša radosť a brzdí v rozvoji. Rozvoj je radosť, tvorivosť, poznanie a o to ide v duševnom raste nás. Kamkoľvek pôjdeš vo svojom živote nezabudni, aby si mal v srdci lásku, lebo len tá ti dá ten správny pokoj na duši. Rozdúchavajme oheň lásky a prinášajme ho všade tam, kam vkročíme. Posolstvo lásky je mier v duši, ale aj všade kam vkročí noha človeka.

 

Archanjel Raguel

,,Priateľ Boha“ Archanjel spravodlivosti , poskytuje pomoc utláčaným a keď sa s niekým nespravodlivo zachádza. Urovnáva osobne a profesionálne vzťahy. Pomôže dosiahnuť vyrovnanosť a čestné jednanie. Naučí sa otvoriť seba láske a sebaúcte.

 

Archanjel Ariel

,,Boží lev alebo levica“ je to Archanjel zeme, lebo pracuje v prospech tejto našej planéty. Pomáha zvieratám a je úzko spätý s ríšou prírodných duchov. Záležitosti okolo životného prostredia. Choré alebo ranené zvieratko príde mu na pomoc. Svetová strana ,,sever“

 

Archanjel Azreal

,,Komu pomáha Boh“ je tiež Anjelom smrti, lebo prichádza v hodine fyzickej smrti a prevádza ich na druhý breh. Zavolajte ho ku svojím blížnym, bude o nich s láskou postarané v ich poslednej hodine. Lieči zármutok. Pomáha novo prichádzajúcim dušiam a duchovným učiteľom.

 

Archanjel Chamuel

,,Ten kto vidí Boha“ lieči úzkosť a prináša mier do života. Pomôže nám zorientovať sa v živote a nájsť dôležité veci. Pri nových začiatkoch či už v láske alebo v práci alebo keď niečo stratíte pomôže vám to nájsť. Ak sú nedorozumenia bude stáť pri vás, aby sa našli vysvetlenia.

 

Archanjel Raziel

,,Tajomstvo božie“ lieči duchovné a psychické bloky. Poznal tajomstvá božie, ktoré spísal do dokumentu a potom to odovzdal Adamovi. Tieto dokumenty sa dostali aj do rúk proroka Enocha. Pri túžbe spoznať tajomstvá ezoterickým záležitostiam poproste ho aby vás zasvätil do ich tajov. Dokáže vo vás prebudiť vlastné ,,ja“.

ZDROJ:  https://www.energiezivota.eu/angeologia/archanjeli/