Niečo o nás

 

    Sme manželský pár, milujeme jeden druhého, máme sa v úcte a učíme sa navzájom rešpektovať. Spája nás láska k Bohu, ktorý nás stvoril, vedie nás a bez neho by náš život bol prázdny. Odovzdanie našich životov do Božích rúk nás doviedlo k poznaniu, že ľudské problémy, či už duševné, alebo fyzické, vždy súvisia s láskou k sebe a k Životu. Na našej spoločnej ceste sa učíme cez naše životné skúsenosti a s Božou pomocou odovzdávať túto lásku tým, ktorí nás o to požiadajú.

 

Toto sú naše príbehy:

 

Ako dieťa som milovala anjelov. Môj život je skutočne úžasný a jedinečný. Ako škôlkárka som vyskočila doma z okna a žiadna modrina ani odrenina, čuduj sa svete. Roky ubiehali a v období 32. - 33. roku života som mala klinický zážitok. Ten, kto to prežil, vie o čom hovorím. Slová nestačia popísať tu nádheru. To, čo má napadá, je láska, pokoj, harmónia. Odvtedy vidím a komunikujem s duchovným svetom aj so zosnulými. Bránila som sa tomu, verte mi, dlho. A čím viac som sa tomu vyhýbala, tým viac sa mi diali zvláštne situácie.Pracovala som väčšinou v kontakte s ľuďmi. Do predajne v Bratislave, kde som pracovala raz prišla milá pani doktorka a povedala mi nasledovné slová: "Prišla som vám povedať, aby ste sa venovali práci s anjelmi. Čo s tým urobíte je na vás. Mám vám odovzdať odkaz." No pozrela som na ňu, oči mi šli vyskočiť z jamiek a ústa boli otvorené ešte asi pol hodinu po jej odchode. O pár dní na to, prišiel kňaz do predajne a povedal: "Prišiel som vám dať požehnanie, robte to, čo vám je Bohom dané." Ako prišiel, tak aj odišiel. A opäť mi zostal ten výraz a otvorené ústa. No a do tretice, keď som bola v práci a precenila svoje sily, tak som si roztrhla šľachy a to bol koniec kariéry predavačky. Hoci sa ľudia ku mne hlásili, posielala som ich inam, dokonca som si želala, aby som nerozprávala, aby som nedostávala odkazy. A verte splnilo sa mi to. Aby som si to užila. Trvalo to 40 dní, čo som nerozprávala. No dnes som už konečne pochopila. Všetko dávam do Božích rúk. Prijala som svoju cestu a som tu pre tých, ktorí o to požiadajú.

S láskou Tatiana. 

 

Bol som neveriaci Tomáš a viac ma zaujímal film Winnettu ako viera v Boha. No ako sme sa spoznali, začali sme spolu žiť, rozprávali sme sa viac o vesmíre, duchovnom svete. Som racionálny typ, no tieto rozhovory rozširovali moje vedomie a plne som dôveroval tomu, čo prechádzalo cez Táničku. Otvárali sa mi možnosti, o ktorých som dovtedy ani netušil: Keď mala prísť k nám klientka, zapísal som si do kalendára jej meno a kontakt, a sám som pridal farbu jej vlasov, očí, čo bude mať oblečené. Keď pani prišla, s Táničkou sme sa na seba len usmievali. 

Teraz sa venujem diagnostike, terapiám tela a duše uvedeným na našej úvodnej stránke. Mojou veľkou záľubou, do ktorej dávam všetku svoju lásku, sú bylinky a ich spracovanie. Bylinky pestujem doma, alebo ich chodim zbierať do lesa. Snažím sa pri ich zbere dodržiavať lunárny kalendár a pravidlá zachovania ich najväčšej sily. 

S pokojom Juraj

Ďakujeme vám, že ste sa dostali až sem na koniec.